Międzynarodowa Konferencja „Media-Biznes-Kultura” w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku

W dniach 12-13 października 2017 roku uczestniczyłam w Międzynarodowej Konferencji „Media-Biznes-Kultura” w Gdańsku http://www.mediabizneskultura.ug.edu.pl/

Problematyka konferencji dotyczyła różnorodnych zjawisk medioznawczych, które sytuują się w następujących obszarach: Etyka słowa w życiu publicznym, Media a rynek, Media w społeczeństwie i kulturze, Media w polityce.

12 października 2017 wygłosiłam referat w Europejskim Centrum Solidarności w sekcji „Media a rynek”, któremu przewodniczył prof. dr hab. Wiktor Pepliński (Uniwersytet Gdański). Miałam przyjemność wysłuchać m.in. znakomitych wystąpień dr. hab. Jana Krefta (UG), dr. hab. Andrzeja Nowosada (UJ) oraz dr Anny Jupowicz-Ginalska (UW).

13 października 2017 przewodniczyłam obradom sekcji „Media w kulturze i życiu społecznym” na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Wszystkim prelegentom dziękuję za interesujące i inspirujące wystąpienia. Organizatorom dziękuję za wspaniałą atmosferę i znakomitą organizację Konferencji.

cert

O mnie

Katarzyna Walotek-Ściańska

There are 0 comments